Category Archive Aktualności

Wolne miejsca na kwiecień

Zachęcamy wszystkie ciężarne po 21 tyg ciąży do zapisu na bezpłatne warsztaty szkoły rodzenia w Krakowie – Ruczaj. Zostały ostatnie wolne miejsca. Rezerwacja: tel 501 920 151

Ostatnie miejsca na marzec

Pozostały ostatnie wolne miejsca na marcowe zajęcia. Zapraszamy do rezerwacji miejsc: 501920151

Zapisy na luty

Zapraszamy do zapisów na darmowe zajęcia szkoły rodzenia na luty i marzec. Posiadamy ostatnie wolne miejsca!

Zapisy na styczeń

Mamusie, z powodu braku miejsc na zajęcia w tym roku, rozpoczynamy już zapisy na zajęcia styczniowe i lutowe. Zapraszamy

Dlaczego nie warto korzystać ze szkoły rodzenia online

Od wybuchu pandemii, wiele zajęć czy kursów zaczęło być prowadzonych online. Istnieje możliwość również uczestniczenia w zajęciach szkoły rodzenia zdalnie, czyli właśnie przez internet. Jakie są zalety i wady szkół rodzenia prowadzonych online?

Read More

Udział w zajęciach panów

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie przyszłych mam, w zajęciach mogą uczestniczyć panowie posiadający certyfikat po zaszczepeniu drugą dawką szczepionki na Covid. Dodatkowo od podania drugiej dawki musi upłynąć minimum 14 dni.

Nowy termin czerwcowych zajęć

⏰⏰⏰Uwaga, Uwaga⏰⏰⏰W odpowiedzi na Wasze prośby i prowadzących zajęcia, ze względu na długi weekend czerwcowy, przenosimy rozpoczęcie zajęć na ?9.06 godz. 17:00?.Wszystkie zapisane panie zostały już poinformowane.Jeśli chcesz skończyć kurs szkoły rodzenia przed wakacjami ????, to ostatni dzwonek na zapisy ?!

Nowe terminy zajęć kwietniowych

W związku z koniecznością zmiany miejsca prowadzenia zajęć, ulegają zmianie terminy spotkań kwietniowych.

Start nowej grupy: 14.04.2021 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 14, 21, 22, 28 kwietnia)

Zajęcia szkoły rodzenia kwiecień

Mamusie, z uwagi na obecną sytuacje związaną z pandemią i nowe obostrzenia, zajęcia prowadzone są w małych grupkach i obecnie niestety nie ma możliwości uczestnictwa w nich z partnerami.

Urządzenia do redukcji bólu Elle Tens 2 Body Clock

Miło nam poinformować, że na wyposażeniu naszej szkoły rodzenia są elektrostymulatory Elle Tens 2 Body Clock. To nowoczesne urządzenia, polecane przez położne, lekarzy i fizjoterapeutów, do redukcji bólu porodowego.Urządzenie można wypożyczyć w naszej szkole rodzenia. Szczegółowe informacje pod num, tel: 501 920 151.