Położna środowiskowa POZ, NFZ- Kraków, Podgórze, Dębniki, Ruczaj, Skotniki, Borek

Zapraszamy do skorzystania z usług licencjonowanej położnej, doradcy laktacyjnego Bogumiły Polus.

położna NFZ Ruczaj

Gabinet położnej zlokalizowany jest w Szpitalu Św. Róży/Przychodni Lekarzy Poz przy ul. Skotnickiej 230 A w Krakowie.  Zapraszamy do korzystania z usług p. Bogumiły wszystkie kobiety z południowych części Krakowa – Ruczaju, Os. Europejskiego, Skotnik oraz Skawiny i okolic.
Bogumiła Polus to  wykwalifikowana położna z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym oraz doradca laktacyjny. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

1983 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe – Wydział Położnych

2000 r ukończyła Kurs Kwalifikacyjny z Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych

2008 r. zdobywa Państwowy Certyfikat do pobierania wymazów cytologicznych

2010 r. ukończyła studia uzupełniające na kierunku Położnictwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu (Tytuł licencjata położnictwa)

2013 r.  założycielka i właścicielka szkoły rodzenia „Baby Born”, w której pokazuje jak dbać o noworodki czy przygotować się do porodu. Współpracowała z TVN przy realizacji programu „Rozmowy w toku”.

2019 r. Doradca laktacyjny.

Poniżej druk deklaracji wyboru położnej, który można pobrać, wypełnić i przesłać nam w formie elektronicznej. Przed wysłaniem, prosimy o kontakt telefoniczny 501 920 151 w celu weryfikacji

DEKLARACJA WYBORU POŁOŻNEJ

Czy wiesz, po 21 tygodniu ciąży możesz już liczyć na pomoc i konsultacje położnej w różnej formie?

Nawet, jeśli z jakiś względów nie chcesz uczęszczać na zajęcia szkoły rodzenia, możesz już teraz wybrać swoją położną, która będzie cię wspierać w tym ważnym dla każdej kobiety czasie. Wybrana położna do opieki przedporodowej to:

• mniej stresu;
  • zawsze możesz do niej zadzwonić z niepokojącymi cię problemami;
  • darmowe KTG, na które wystarczy się wcześniej umówić;
  • czas na poznanie położnej, która będzie sprawować w trakcie połogu opiekę nad tobą i dzieckiem;
  • mniej formalności przed porodem z szukaniem nowej położnej i wypełnianiem formularzy.

Nasza położna to położna z wieloletnim doświadczeniem, wspierała swoją wiedzą już setki mam. Jest również doradcą laktacyjnym i jak nikt wie, jak stresującym okresem może być ciąża.

Wybierz swoją położną już dziś! Deklaracja wyboru położnej Bogumiły Polus.

Zapraszamy do gabinetu położnej – wymagana wcześniejsza rezerwacja wizyty:

Godziny przyjęć:
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK: GODZ 16:00-18:00
CZWARTEK: GODZ 08:00-10:00

W ofercie:

• zajęcia szkoły rodzenia;
  • bezpłatna opieka poporodowa nad mamą i noworodkiem;
  • pobieranie wymazów cytologicznych;
  • porady laktacyjne;
  • możliwość sprawdzenia poziomu bilirubiny u noworodka, bez nakłuwania pięty;
  • możliwość wypożyczenia urządzenia Elle Tense Body Clock 2, do redukcji bólu porodowego i mierzenia częstotliwości skurczy;
  • możliwość wykonania KTG.

Przypominamy, że w ramach NFZ od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, można umawiać wizyty patronażowe. Każdej mamusi, która wypełniła odpowiedni wniosek, przysługuje od 4 do maksymalnie 6 wizyt położnej bezpłatnie.

Rejony obsługiwane:

• Kraków Południe- Ruczaj (Raciborska, Szuwarowa, Torfowa, Obozowa, Bobrzyńskiego, Czerwone Maki, Lubostroń, Piltza, Federowicza, Bunscha, Zawiła, Kobierzyńska, Skotniki,  Drukarska, i inne w tej okolicy ,
  • Kliny,Borek Falecki, Dębniki,
  • Kraków Podgórze : Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony,  Osiedle Dębskiego i inne okoliczne, Łagiewniki oraz okolice
  • Skawina, Radziszów, Wola Radziszowska, Mogilany, Libertów, Lusina, Opatkowice, Krzywaczka