Zapraszamy wszystkich na darmowe zajęcia w szkole rodzenia Baby Born.

Zajęcia odbywają się pod adresem ul. Skotnicka 230 A Kraków, w budynku szpitala Św. Róży. Istnieje możliwość organizacji zajęć indywidualnych z dojazdem do Twojego domu.

UWAGA

Z uwagi na przekształcenie sali konferencyjnej w Szpitalu Św. Róży na gabinety, zajęcia czasowo są  prowadzone przy ulicy Skośnej.  O szczegółach będziemy informować indywidualnie

Nie pasuje Ci żaden termin? Skontaktuj się z nami, istnieje możliwość dostosowania terminów do potrzeb kursantów. W przypadku kiedy nie możesz z różnych względów dojeżdżać na zajęcia do naszej siedziby (zagrożona ciąża itp), istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć u Ciebie w domu.

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w zajęciach najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Zapraszamy również do galerii z zajęć w darmowej szkole rodzenia BabyBorn

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 501 920 151

Najbliższe terminy zajęć

06.03 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 6, 13, 20, 27 marzec)

03.04 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 3, 10, 17, 24 kwiecień)

08.05 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 8, 15, 22, 29 maj)

05.06 godz. 17:00 (zajęcia odbywają się 5, 12,19, 26 czerwiec)

Zainteresowane zajęciami  osoby, prosimy o kontakt ze szkołą rodzenia Baby Born mailowy z podaniem numeru kontaktowego bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.