Bezprzewodowe domowe KTG – BellyOn

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z producentem urządzenia BellyOn.

To bezprzewodowe urządzenie do wykonywania KTG w domowym zaciszu. Wynik KTG jest przesyłany na email wraz z interpretacją lekarza i jeśli zachodzi potrzeba, wraz z zaleceniami. Do wyników badania KTG, może mieć dostęp dowolny wskazany lekarz prowadzący czy położna.

Wystarczy zarejestrować się w aplikacji, sparować urządzenie BellyOn ze swoim smartfonem, a urządzenie dokona pomiaru KTG przez 30 minut. Wynik badania – zapis + interpretacja będą przesłane na maila oraz możliwe do odczytu poprzez aplikację. W przypadku zagrożenia, lekarz z Centrum Monitoringu Położniczego, natychmiastowo kontaktuje się z Tobą. Lekarze dostępni są dla Ciebie 24/7.

BellyOn szczególnie w obecnych czasach zapewnia psychiczny komfort ciężarnej. Ciąża jest monitorowana w domu, bez konieczności dojazdów do placówki medycznej. Minimalizujemy ryzyko zakażenia grypą, wirusami, ale też oszczędzamy czas.

Badanie może być wykonane o dowolnej porze dnia. Użytkownik ma możliwość wglądu do poprzednich wyników badań. Wyniki badań są natychmiast interpretowane przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Więcej informacji i zasada działania urządzenia w filmie

W przypadku chęci z korzystania z usługi, należy zamówić urządzenie poprzez aplikację lub stronę https://bellyon.pl

Uwaga, w czasie rejestracji, w kroku drugim, należy podać numer ID położnej 1261040001 oraz imię i nazwisko – tak jak na załączonym zdjęciu

Więcej informacji u prowadzącej zajęcia położnej Bogumiły Polus.