Cennik zajęć szkoły rodzenia

Przyszłe mamusie z południowych części Krakowa w tym dzielnice: Ruczaj, Dębniki, Łagiewniki,  Podgórze Duchackie, Podgórze – rejon ulic Petrażyckiego i Dębskiego, Kliny, Borek Fałęcki, Os. Europejskie) i okolic w tym Opatkowice, gminy Skawina i okolic (w tym Wielkie Drogi), Libertów, Sidziny, Krzywaczki,  Radziszowa i okolic,  Głogoczowa, Mogilan, Bęczarki, Brzeźnicy i Paszkówki mogą uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia bezpłatnie. Warunkiem jest złożenie Deklaracji Wyboru Położnej.

W przypadku kiedy opieka poporodowa nad ciężarną i dzieckiem nie jest możliwa, np z powodu miejsca zamieszkania (zbyt odległa dzielnica, nieobsługiwany przez naszą położną rejon Krakowa lub okolic) lub też wybór innej położnej do opieki poporodowej, istnieje możliwość odpłatnego uczestnictwa w zajęciach szkoły rodzenia. Koszt zajęć wynosi w takim wypadku 500 zł.

Uczestnictwo w zajęciach odpłatnie nie różni się w żaden sposób od uczestnictwa darmowego, obejmuje również cykl 4 spotkań i poruszanie tych samych zagadnień. Jedyna różnica to brak wizyt naszej położnej po urodzeniu dziecka.