Elle Tens 2 Body Clock – wypożyczenie

Nasza szkoła rodzenia posiada na wyposażeniu nowoczesne elektrostymulatory Elle Tens 2 Body Clock. Są to urządzenia polecane przez położne, lekarzy i fizjoterapeutów w celu redukcji bólu porodowego.

Elle Tens 2 Body Clock to nowsza wersja elektrostymulatora, popularnego od wielu lat modelu Elle Tens. W porównaniu do starszego modelu ma podświetlany ekran, dzięki czemu jest prostszy w obsłudze.

Elle Tens 2 Body Clock mierzy również czas trwania skurczów oraz odstępy pomiędzy skurczami, dzięki czemu można szybko samemu ocenić postęp akcji porodowej.

Na czym polega działanie urządzenia?

TENS – Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation – polega na przezskórnej stymulacji nerwów w celu blokowania informacji bólowych.

Elle TENS 2 działa w dwóch trybach: BURST – odczuwalnego jako rozluźniający masaż, pomagający w uśmierzeniu bólu oraz w trybie BOOST – silne działanie przeciwbólowe.

Zalety Elle TENS 2

Urządzenie jest bardzo skuteczne i dlatego jest powszechnie polecane przez lekarzy i fizjoterapeutów. Jego użytkowanie nie powoduje działań ubocznych oraz nie wchodzi w interakcje z lekami. Skaraca czas trwania porodu.

Urządzenie posiada certyfikaty jakości CE i jest zgodne z unijną dyrektywą 93/42/EEC dla urządzeń medycznych.

Urządzenie można wypożyczyć. Po więcej szczegółów zapraszamy pod numer telefonu: 501 920 151